sesli chat

Kamerali chat

Bir çoğunuz kitleselleşmenin ne demek olduğunu dahi bilmiyor olabilir. Bu yüzden önce kitleselleşme nedir onu sizler için anlatalım. Bu terim yabancı kökenli daha çok uluslar arası yakınlaşma ve bağ kurma anlamına gelmektedir. Yani uluslar arası toplumların her hangi bir konuda bu ekonomik olur, teknoloji olur, politik bağlar olur, bunun gibi konularda bağlanmayı ve iletişim halinde olmayı veya birlikte karar vermeyi, birlikte hareket etmeyi anlatan bir terimdir.

Bu terimin bizim sesli chat sitemiz için anlamı ise uluslar arası sosyal medya olma yolunu anlatmaktadır. Facebook gibi uluslar arası sohbet oluşturan bir sistem en iyi örnektir. Bütün ulusları tek bir yerde ve birbiriyle iletişim halinde olmasını sağlıyor. Buda Facebook’u kitlesel bir sosyal medya haline getiriyor. Bizim Asil Beyaz ise kitleselleşme aşamasına girmiş bir sohbet sistemidir. Halen tam bir kameralı sohbet olarak kitleselleşmekte bu yolda ilerlemekteyiz.

Peki bu kitleselleşme hakkında sizler için önerilerimiz ne olacak ? Tabi ki en önemli önerim özgürlüktür. Din, dil, ırk ayrımı yapmadan her toplumdan insanı sitenize, sohbet ortamına açmanız gereklidir. Bu önerim daha ilk kitleselleşme aşamasında bilmeniz gerekendir.

Bir sonra ki adımınız ise daha çok üyeye hitap edecek bir sistemin kurulmasıdır. Her kullanıcı rahatlık ve güven içersin de sitenizi tercih etmelidir. Bu sizi her konuda bir adım öteye taşıyacaktır.

En son önerimde sizin insi fiyatınıza kalmış bir şey. Buda seviyeli bir ortam oluşturmak, sizin tercihiniz fakat şuan günümüzde gördüğünüz gibi +18 siteler daha kalabalık olmakta. +18 konuşmaların yasak olduğu siteler ise daha azınlıkta kalmakta. Fakat +18 site olmak size yakışıyorsa yaparsınız. Yakışmayan işlerden uzak durmak isterseniz seviyeye uygun bir sohbet sitesi olmanız size daha fazla yarar sağlayacaktır. Adınızı rahatlıkla bu sistemde kullanabileceksiniz bence en önemlisi budur. Adınızın rahatlıkla sitenizde geçebilmesi her şeyden daha önemli olduğunu düşünmekteyim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sesli Chat sesli chat Seslichat homeko serverlar homeko homeko serverlar pvp serverler pvp serverlar knight online pvp serverler