sesli chat

Kamerali Sesli Sohbet

Merhaba sevgili arkadaşlar öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler ederiz.Sohbet sitemize ve ücretsiz sesli chat kanallarına giriş yapmanız için tek şey tek seferliğine ACTİVE-X programını indirmeniz lazım ve indirmek için.

İndirdikten sonra programı masa üstü olarak çalıştırın next next diyerek kolayca kurduktan sonra siteye gire biliriz ana sayfadan sesli sohbet sitesine giriş butonuna basarak önümüze bir sayfa daha açıldığını göreceksiniz orada misafir, üye, ve son olarak yetkili giriş vardır biz misafir girişine tıklayarak rumuz yazan yere gerçek ismimizi yada kullandığımız başka bir isim ile sitemize giriş yapa biliriz ve yazdıktan sonra sohbet sitene bağlanılıyor yazısını göreceksiniz daha sonra sohbet odalarına gireceksiniz.  Evet sevgili arkadaşlar bu kadar basit sohbet sitemize girişimiz.

Sesli Sohbet sitemize yukarıdaki talimatları yaptıktan sonrada sohbet odalarına giriş yapamıyor iseniz iletişim bölümünden site yetkililerine ulaşarak sizlere görüntülü destek vererek sizi sohbet sitesine girişinizi sağlıyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sesli chat knight online pvp serverler server tanıtımı client indir Knight Online Steam knight online koxp frmtr frmtr knight online