sesli chat

Kameralı Sohbet Mobil

Ramazan ayında kameralı sohbet bambaşka bir tat vermektedir. İftarı açtıktan sonra insanları rahatlatan ve sohbet ederek birbirleriyle kaynaşmalarını sağlayan kameralı sohbet sitemiz herkese açıktır. Güzel ve iyi kalpli insanların bir arada grup olarak sohbet etmelerine olanak sağlıyoruz. Ramazanda bu biraz daha farklı, bu mübarek ayda gündüz evin sıcağında kimseyi siteye beklemiyoruz. Herkese dışarı çıkmalarını ve serin ağaç gölgelerinde uzanmalarını ve bu şekilde ramazanlarını geçirmelerini beklemekteyiz. “Güzellik yap güzellik bul” sözüyle yola çıktığımız kameralı ve canlı sohbet sitemiz her geçen gün daha kaliteli insanlara yer vermektedir. İftarını açan herkes direk sohbete gelir buna bu ramazanda daha net bir şekilde şahit olduk.

Örneğin; Ramazandan önce her saatte aynı kullanıcı sayısıyla sohbet ortamımız vardı. Ramazan ayı gelince sohbet kullanıcılarımız, tam iftar saatinde 60 70 online sayısına düşmekteydi. İftar açıldıktan sonra, fazla değil bir saat sonra site 120 kişiye ulaşıyor. İftardan tam 3 4 saat sonra ise sahura doğru bu sayı 160’ı bulduğunu gördük. Buda bizlere sohbet kullanıcılarımızın daha çok iftardan sonra sahura kadar güzel vakit geçirecekleri bir yer aradıklarını ve bu yerinde bizler olduğunu anlıyoruz. Ramazan ayının son günleri yaklaştıkça bu sayımız daha da artıyor. En kıymetli zamanlarınızı burada güzel bir sohbet ile geçirmeniz daha yararlı olacaktır sizler için. İsteyenler diğer odamıza geçerek dini sohbet yapabilir, isteyen arkadaşlarımız ise çeşitli bilgilerde veya aile hayatında her ne konuda olursa olsun ana odamızda sohbet edebilirler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sesli Chat sesli chat Seslichat homeko serverlar homeko homeko serverlar pvp serverler pvp serverlar knight online pvp serverler