sesli chat

Kamerali Sohbet siteleri

Burası kameralı bir aile sohbet sitesidir. Bunu anlamakta güçlük çekenler için yazıyorum. Sadece bir sesli sohbet sitesi olarak düşünüp ve dilediği gibi davranabileceğini sanan sapıklar için söylüyorum bunu.

Halan sohbete katılıp da sapıklık yapmaya çalışan kişiler görüyoruz. Bu tamamen “İnsanların akılsızlığı mı ? ” desem yoksa ” İnsanların bu konulara olan açlığı mı ? ” desem bilemiyorum. Çünkü ben o kadar yazıyorum ” Burası seviyelidir, aile ilişkilerinin olduğu bir yerdir, yetkililer var ” hiç kimse bu dediklerime kulak asmıyor.

Bunun yanı sıra bu kameralı sohbet odalarımıza gelmesini yasakladığımız kişiler dahi laftan anlamayıp halen sanki babasının malı gelmeye çalışıyor. Bir insanda birazcık yüz olur bu kadar yüzsüz insanları ilk kez görüyorum.

Size yaşadığım bir olayı anlatayım. Geçen gün bu canlı sohbet sitemizden birini yasakladık. Gelme buraya dedik adamı yasakladık ve engelledik yani (banladık). 3 gün sonra engeller otomatik olarak sistem açılıyor veya kazayla açıyoruz. 3 gün sonra adam geliyor ve bana yazıyor ki “yasağımı kaldırdın çok sevindim özür dilerim artık akıllandım” gibi konuşuyor.

Bende “la bi setter git nedir bu yüzsüzlüğün gelme diyoruz” dedim. Kısacası ben bu insanlardan hiç bir şey anlamadım. Değişik mahlukatlara dönüşebiliyorlar demek ki.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sesli Chat sesli chat Seslichat homeko serverlar homeko homeko serverlar pvp serverler pvp serverlar knight online pvp serverler