sesli chat

Mobil Chat Siteleri

Sanal ortamlarda yani sanal sohbet siteleri arasında tarih yazmak çok zor ve başaran kişilerde bir zaman sonra unutulurlar. Geçmişte bir çok mobil sohbet uygulaması, sohbet programı sanal ortam tarihine damgasını vurmuştur. Bunların en başında MSN geliyor. MSN daha geçtiğimiz senelerde tarihe karışan ve bir çok insanın tanışıp evlenmesine dahi sebep olan güzel bir programdı. MSN’in tarih olmasında ki sorun ise geliştirilebilir olmamasıydı. Düz mantık üzerine kurulması yüzünden gelişen teknolojiye ayak uyduramadı ve yerini Skype’ye bıraktı. Bir diğer tarihte iz bırakmış sohbet yazılımı ise İrc sohbet siteleridir. Bu sitelerde sadece yazılı oldukları için, kameralı ortamların çoğalması ve gelişen teknoloji sebebiyle tarihe karışmışlar arasındadır. Bu İrc sistemleri ise daha çok bilgisayar kullanıcılarının biraz daha bilgi sahibi olanlarına hizmet veriyordu. Kodlamalar ve kodlarla çalışması sebebiyle kullanmak için bilgiye ihtiyaç vardı. Şuan olduğu gibi mause üzerine tıklayıp banla veya sustur gibi olay yerine kod yazarak siteden yasaklaya biliniyordu.

Örnek olarak verdiğim uygulamaları, sohbet yazılımlarını, programları çoğunuz kullandınız veya eskiden var olduklarını biliyorsunuzdur. İşte bizim Asil Beyaz Kameralı Sohbet Scriptimiz de bir gün bu sanal tarihinde, sohbetçiler arasında iz bırakmış bir sistem olacak. Dünyada her güzel şeyin veya kötü şeyin bir sonu olduğu gibi. Bizim canlı mobil sohbet siteleri scriptimizinde bir gün son günü olacak. O zamana kadar güzel ve iyi arkadaşlıklar edinmeniz dileğiyle güzel günlere.

Fakat biz diğer uygulamalar gibi gelişen teknolojiye ayak uyduramadığımız dan dolayı değil. Başka sebeplerden dolayı kapatmış oluruz. Çünkü her zaman en yeni icatları takip etmekte ve scriptimizi ona göre geliştirmekteyiz. Şuan Dünya çapında en gelişmiş kameralı sohbet scriptini yayınlıyoruz. Kullanıcılara daha geniş bir rahatlık sağlayan bir yer olma yolunda, her gün yeni şeyler ekleyerek daha öne geçiyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sesli chat knight online pvp serverler server tanıtımı client indir Knight Online Steam knight online koxp frmtr frmtr knight online