sesli chat

Mobil Geveze Sohbet

Mobil Geveze Sohbet

2015 Yılında kurulmuş olan internet sitemiz, insanların kolay yoldan arkadaşlık kurabilmesi için oluşturulmuştur. Bu bağlamda kesinlikle katılımcılarından üyelik veya özel bilgiler talep edilmeden bizim mekan’a girmelerine olanak sağlanır. Sohbet servisimize giriş yapmak için 2 küçük kriter mevcuttur. Bunlardan ilki (kullanıcı adı) , ikincisi ise (varsa şifresi)’dir. Bu sayılan iki kriter için kayıtsız nicklerde 2. kriterimiz otomatikmen devre dışı kalmaktadır.

Geveze Sohbet

Sohbet sunucumuzun içerisinde yaklaşık 100 ayrı salon bulunur. Totalde ise anlık olarak günün belirli saatlerinde farklılık göstererek ortalama 4.000 kullanıcı sohbet mobil etmektedir. Yönetim kadromuz olarak 10 kişilik üst, 30 kişilik orta kademe ve 70 kişilik en alt kademe olmak koşuluyla hizmet vermekteyiz. Herhangi bir sorun,istek veya şikayet durumunda günün her saniyesi karşınızda muhattap bir yetkili bulabilirsiniz. Diğer mekanlardan ayrılan en belirgin özelliğimiz “kimseyi ayırmadan, herkesle sohbet ediyoruz!” sloganımızdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sesli Chat sesli chat Seslichat homeko serverlar homeko homeko serverlar pvp serverler pvp serverlar knight online pvp serverler