sesli chat

Mobil Kamerali Sohbet

Bildiğiniz üzere sitemiz canlı arkadaşlıklara olanak sağlayan ve yeni çağda gerçek insanlardan oluşan sohbet sitesidir. Buradan herkes ücretsiz faydalanabilir, hiç bir bilgi veya beceri gerektirmeden sohbete katılabilirler. Tabi ki bizim ki gibi canlı sohbet sitesi olmak için neler gereklidir, “canlı sesli chat nasıl olmalıdır.” diyelim kısaca. Öncelikle her kesimden insanın girebilmesi gereklidir, din, dil, ırk, renk ayrımı yapmadan sadece insanları kaynaştırmayı, arkadaş edinmeyi amaçlamalıdır. Bu sayede daha ileri seviye bir sohbet ailesi kurulmuş olacaktır. Bunların yani sıra ücretsiz olmasıyla da tadından yenmez bir sohbet oluşturur.

Canlı bir sohbet yapımı aslında pek fazla uğraş istemeyen bir şey olarak görünse dahi o kadar kolay değildir. Pek çok zorluğu vardır. Bu zorluklar insanlara yansımaz, sohbetçileri etkilemez şeylerdir. Canlı bir yayın vermenin asıl zorluğu kesintilerin sıfıra indirilmesidir, kesintisiz olmak zorunda olmamızdır. Sonuçta kullanıcılarınız anlık sohbet yapıyor ve anlık yaptıkları sohbet canlı bir platform üzerinde ve her hangi bir en ufak kesinti tüm kullanıcıları etkiler ve siteden soğutur. Böyle durumların olmaması zorunludur. Sadece bu açıdan bakmayarak bunun birde kameralı sohbet olabilmesi de siteye çok büyük katkı sağlayacaktır. Bizim sitemizde her yönden çok iyi ve çok gelişmiş bir yerdir. Tüm kullanıcılara kesintisiz ve net sohbeti sunuyoruz.

Daha gelişmesi için her gün çalışmalar yapmaktayız. Her geçen gün takip ettiğimiz teknik gelişmeler bizim sitemizde de etkisini göstermesini sağlıyoruz. Düşünün geçtiğimiz günlerde 3d ve 360 açıyla izlenebilen videolar çıktı. Bu videoları veya oyunları bir gözlük sayesinde izliyorsunuz ve gözlüğü taktığınız videoya bütün bir pencereden sanki oradaymışsınız gibi izleme keyfini sunuyor. Bu gelecek dönemlerde sitemize de eklenecek bir özellik. Bir ufak uygulama sayesinde sitemizdeki kamera açmış üyelerin sanki onun yanındaymış gibi sesli ve görüntülü olarak sohbet edebileceksiniz. Bunun üzerinde ki çalışmalar halen sürüyor. Bittikten sonra google play üzerinden yayına girecektir. Bizlerin yeni teknik çalışmaları takip ettiğimiz gibi sizlerde bizi takip edin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sesli Chat sesli chat Seslichat homeko serverlar homeko homeko serverlar pvp serverler pvp serverlar knight online pvp serverler