sesli chat

Sesli Chat İslam Siteleri

Sizlerinde bildigi gibi sitemizde dini sohbet odamızda mevcuttur. Adını aslında sesli sohbet kelimesinden alıp islami sohbet chat yapmak bu siteler ile dini bilgiler aktarmaktayız. İslam odamızda Allahü teâlâ peybamber efendimiz içeriginde çeşitli ayetler dillendirilmektedir. Ücretsiz olarak dini bilgi, islam dünyası ile herşeyi bu odamızda öğrenebilir, sizlerde dini bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Kişilerimizin genellikle tıklamış oldugu islam odası yogun bir ilgi görmektedir. Firdevs-i-ala oda sahibimiz ile seviyeli nezih bir ortam sağlanmaktadır. Dini bilgilere ilahilere, ezgilere yer verilen bu odamızda güzel islami paylaşımlar yapılmaktadır. Müslüman esaslarına dayanan islam ismi itaat ve teslimiyet olmanın yanı sıra kuran-ı kerimi oluşturan sunnilik ve mesheplerden oluşmaktadır.

Sitemizin ana panel üzerinde giriş yaptıgınız vakit orta kısımda parlayan hareketli islam odası butonuna basarak dini odamıza baglantı sağlayabilirsiniz.

Teşekkürler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sesli Chat sesli chat Seslichat homeko serverlar homeko homeko serverlar pvp serverler pvp serverlar knight online pvp serverler