sesli chat

Sesli Chat Odaları 2017

Sesli chat Odalarında vakit geçirmek sizleri ve siz gibi bir çok ziyaretçimizi oldukça mutlu etmektedir. Sunduğumuz imkanlardan ve sizlerden gördügümüz karşılık nedeniyle bundan mutluluk duymaktayız.

Oda etkinliklerimizde sitemiz içerisinde mevcuttur. Bunlara örnek olarâk vericek olursak aşagıda açıklamasıyla sizlere verelim.

Power Zeus Odamız: Bu oda içerisinde gelen kullanıcılar çeşitli oyunlâr ve eğlencelere katılârak oldukçâ eğlenceli ve keyifli bir ortâm yaratıp eğlenmektedir. İçerisindeki insanlarımız tamamen güzel ve seviyeli bir topluluk sizleri beklemektedir.

Gül Güzeli Odâmız: Bu odamız tamamen olgun seviyeli insanlardan oluşân ve keyif dolu bir sohbet sunmaktadır. Çeşitli aktivitiler ile hiç bir şekilde can sıkkıntısı yaşamadan stresinizide atabileceksiniz.

Sohbet Odâmız: Bu odamız adındanda anlaşılacagı üzere en iyi sohbetler insanlarla gerçekleşmektedir. Sohbet etmek isteyen erkeginden bâyan kullanıcılarına herkesin serbest girip çıktıgı vazgeçilmez odalarımızdan birtanesidir.

İzdivaç Odâmız: İzdivaç odâsında ciddi, şakâsından vs her şeyin gülüp eğlenildigi ve bâzende ciddi bir şekilde arkadaşlık edinmek isteyen kullanıcılarımızın tanışıp evlilik yolundâ dahil sitemiz içerisinde gerçekleştirildigi bir odadır.

Asi Güney Odâsı: Sitemizin en yüksek onlineye sahip tek odadır. Oda içerisindeki canlılık ve güzel insanların bir arada olmasından dolayı sesli chat odaları sitesinin en sağlam ve en kaliteli odâsıdır. Emekleri olsun bugune kadâr hiç bir ricamızı geri çevirmeden hakkıyla büyüyen en iyi odadır.

Canlı Müzik Odamız: Bu odada internet ortamının en iyi seslerine sahip kişilerin gelip mikrofon aracılıgı ile seslendirdikleri en iyi ve en saygın odamızdır. Belli tarihte düzenlenen yarışmalarda bu oda kullanılır ve insânlar burda eserlerini paylaşırlar.

Bugunki yazımızda sesliderin sitemizin oda tanıtımlârını sizlere yaptık. Okuduğunuz için teşekkürler.

Bir önceki yazımız olan Sitemiz Nasil Kullanilir adli yazımızada ayrıca göz atın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sesli Chat sesli chat Seslichat homeko serverlar homeko homeko serverlar pvp serverler pvp serverlar knight online pvp serverler