sesli chat

Sesli Chat Site Tanıtımları 2017

Bazı sabahlar daha güzel gelir insana mesela yağmurlu bir gecenin sabahı… Bu sabahlarda yağmur yağmaya devam etse bile akşamüstü yağmurlarından çok farklıdır… Herkes bilir o gün havanın güneşli olacağını… O yağmur iç karartan bulutların gözyaşları değildir, aksine öyle sabahlar hilale benzeyen gökkuşağı gamzesiyle bir yerlerden gülümsüyordur… Sesliderin’ı tanımayanlar da tüm yağmurları iç karartan bulutların gözyaşı olarak bilirler lakin bizler biliriz ki sesli chat güneş yağmuru gibi insanın içini ısıtan ve mutlandıran bir yapıdadır.

Sitemizde bulunan tüm odalarımız sıcacık ve koskocâ bir aile gibidir. Karakteriniz ve duygularınıza göre seçeceğiniz her odamız sizleri içlerine samimiyetle kabul ederek kendilerinden birisi gibi görecektir.
Ahlaktan ve şereften yoksun insanlar sitemizde yoktur çünkü bu tarz insan dışı varlıklar sitemizde barınâmazlar. Gerek dışlânarak gerekse yetkililer tarafından atılarak temizlenirler.
Sitemizde argo kelimeler kullanmak, hakaret etmek, ortam bozucu şekilde konuşmalarda bulunmak ve en önemlisi saygısızca davranmak hem tehlikeli hem de yasaktır.
Ayrıca her ne kadar bizler temizliyor olsak da bazı art niyetli insanlar sizlerden özel bilgilerinizi isteyebilir. Lütfen güvenip de Kimlik Numâranız, Adresiniz gibi özel bilgilerinizi paylaşmayınız.
Yağmur sonrası açan gökkuşâğına bakan bir çocuk gibi heyecanla ve mutlulukla kalmanız dileğiyle…

Sitemiz siz değerli kullânıcılarımıza, en sağlam ve en kaliteli hizmetleri sunmaktadır. Hiç bir kârşılık olmadan sizlerde giriş yapabilir ve eğlencelere dail olabilirsiniz.

Teşekkürler dostlar.

Bir önceki yazımız olan Uymanız Gereken Kurallar adlı yazımıza göz âtıp okuyun lütfen.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sesli chat knight online pvp serverler server tanıtımı client indir Knight Online Steam knight online koxp frmtr frmtr knight online