sesli chat

Sesli Chat Siteleri İgnore nedir

İgnore nedir?

Bugunki konumuzda sizlere sitemizdeki ignore sisteminden bahsedecegiz. İgnore genellikle kişileri yok saymak, görmemek, aldırmamak, boşlamak, takmamak o kişinin tüm yazdıgı yazılar dail olmak üzere görmek istememe gibi düşüncelerden ibarettir.

Kişiler genellikle sevmedigi dinlemek istemedigi kişilere ignore uygulayabilirler sesli chat siteleri sitemiz içerisinde olarak 100 odamız dahil olmakla birlikte bu odalarımızın içerisinde sahış olarak kendi istedigimiz her kim olursa olsun ignore etme hakkına sahip olabiliriz.

Peki Nasıl Uygulanır bu ignore?

İgnore etmek istedigimiz kişinin üzerine sağa tıklanır ve ignoresiniz yazısına tıklama yapılır. Bunun sayesinde kişiyi ignore etmiş olup o kişinin yazdıgı bütün yazıları müzik sesleri dahil olmak üzere duydurtmamaktadır. Eğer bir kişiden rahatsızlık duyuyor isek kendi özelimiz oldugundan dolayı istedigimiz şekilde bizlere rahatsızlık veren kişiyi ignore etme hakkına sahip olmaktayız.

Ses kapatma yani ignore işlemini yapmak kesinlikle ücretsiz olup, insanların huzura eglenceli ortamda sohbet edebilmeleri amaçlı sesli chat yapmaları için kişilerin kendi zevkleri ile hareket etmeleri için sağlanan bir kolaylıktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sesli Chat sesli chat Seslichat homeko serverlar homeko homeko serverlar pvp serverler pvp serverlar knight online pvp serverler