sesli chat

Sesli Chat Sohbet Siteleri

Tabi ki bu avantajlarının yanında dezavantajlarının hiç olmadığı savunulamaz. Elbette ki günümüzün en çok kullanılan teknolojik cihazları içerisinde yer alan bilgisayar ve bağlantı sağladıkları internetin kişilerin sosyalleşmesine, monotonluk yaşamasına, sosyal ilişkilerden uzaklaşmasına ve en önemlisi insanın kendini gerçekleşmesi için ihtiyacı olan sevgi, ilgi, iletişim gibi ihtiyaçlar hiyerarşisinin ikinci sırasında yer alan bu ihtiyaçlara karşılık gelebilecek durumlardan uzak kalmak, ne yazık ki insanlar üzerinde olumsuz sonuçlar yaratmaktadır.

Bu problem karşısında çalışan araştırmacılar bilgisayar başında çalışırken de sosyalleşe bilinecek ve hatta yeni arkadaşlıklar dostluklar kurulabilecek yeni teknolojik ortamlar tasarlamak için kolları sıvamışlar ve sesli chat ortamlarının tasarlamışlardır.

Sesli Chat Sohbet Siteleri

Sesli Chat portalların da ; arkadaşlarınız, dostlarınla ayrı ortamlarda, aynı sohbet odasına giriş yaparak bir araya gelebilecek , sesli ve kamera açarak görüntülü görüşe bilecek imkanlar sunan bir yazılımdır. Aynı zamanda bu portallarda yeni arkadaşlık edine bilir, dostluklar kurabilir, duygu düşünce ve fikirlerinizi paylaşarak farklı kültürler tanıyabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sesli Chat sesli chat Seslichat homeko serverlar homeko homeko serverlar pvp serverler pvp serverlar knight online pvp serverler