sesli chat

Sesli Sohbet Siteleri Bot Atma

Bu sohbet sırasında uyuya kalmak adlı konuyu neden açtık diye düşünenler vardır elbet. Saçma sapan bir başlık gibi görünse dahi başımıza gelen bir sorun bu.

Sohbet ortamımızda ki Berkay isimli genç her gün neredeyse haftanın her günü sitede kamera açıp ve bir süre sonra uyuya kalıyor. Bu kadar bağımlılığa karşıyız !! Burası seslisohbet sitesi bu kadar bağlanmayın rahat rahat uyuyun arkadaşlar. Özellikle Berkay’a sesleniyorum buradan, onu böyle rezil etmezsem akıllanmayacak gibi duruyor.

Daha bugün öğle saatlerinde Berkay Bey kamerasını açmış karşısında uyuya kalmış sitede ki herkes onun akan salyalarına bakmak zorunda kaldı. ☺

İnşallah kendine bir çeki düzen verir. Bence yalnız kaldığı için korkudan sitede uyuyor fakat tamda bilemiyorum. Belkide herkesin böyle sitede uyumasını istiyor bu yüzden ne kadar uyarsak dahi protesto eder gibi her gün cam karşısında uyuyor. Yakında Berkay’ın uykulu pozlarıyla sitemizde ayrı bir köşe oluşturacağız. Sadece Berkay ve uyuduğu anlar diye hak ediyor bunu☺.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sesli Chat sesli chat Seslichat homeko serverlar homeko homeko serverlar pvp serverler pvp serverlar knight online pvp serverler