sesli chat

Seslilale.Com Sesli Lale

Sesli Siteler içerisin’de küfür, ve hakaret içerici sözler, reklam, iletişim bilgileri dişin’da takilan kisiler hiç bir sorun ile karsi karsiya kalmazlar. Veyahut o yazdiklarim içerisinde kural ihlaline karsi geldikleri taktirde site yöneticileri veya kurucusu tarafindan uyarilara mahruz kalabilirsiniz. Site içerimiz’de bulunan yetki odalarin’da yetki sahibi olabilir ve aramıza ailemize katılabilirsiniz. 11 sınıftan oluşan yetkilerimiz sizlere ücretsiz bir şekilde verilmektedir.

Durumu maddi acidan iyi olanlar ise Seslilale sitemizde ücretli Ceo, Site Kuruculugu, Site Sahipligi + Root + Owner + Oda gibi yetkilere sahip olarak hem maddi açidan destek vermekte, hemde kendi işlerini üst yetkiler dogrultusun’da satin almaktadirlar. Bu neden’le bu sitelerimiz insanlarimizin vazgeçilmez en iyi arkadaslik ve eglence siteleri olmuş ve en iyi sunucuları ile birlikte kullanicilarina kesintisiz chat imkani vermektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sesli chat knight online pvp serverler server tanıtımı client indir Knight Online Steam knight online koxp frmtr frmtr knight online