sesli chat

SesliSayfam.Com Giriş

Online Mobil sohbet her türlü başvurabilir iletişim üzerinden internete bir sunan gerçek zamanlı aktarımını metnigöndericiden alıcıya mesajlar. Sohbet mesajları hızlı cevap verebilmek için diğer katılımcılara sağlamak amacıyla genellikle kısadır. Böylece, gibi diğer metin tabanlı online iletişim formlarından sohbet ayıran oluşturulan bir sözlü konuşmaya benzer bir duygu, internet forumlarında ve e-posta . Çevrimiçi sohbet hitap edebilir noktadan noktaya iletişim yanı sıra çok noktaya birçok alıcıları ve ses ve bir gönderenden gelen iletişimigörüntülü sohbet , ya da bir bir özelliği olabilir web konferansı hizmeti.

Daha az sıkı tanımı Online chat öncelikle doğrudan herhangi bir metin tabanlı ya da video tabanlı (olabilirkamerası ) bire-bir sohbet ya da bir-çok grup seslisayfam mobil sohbeti (resmen olarak da bilinir senkron konferans gibi araçları kullanarak), anlık mesajlaşma , Internet Relay Chat (IRC), konuşmacılar ve muhtemelen MUD . Ifadesi çevrimiçi sohbet kelimesinden gelmektedir sohbet “gayri konuşma” anlamına gelir. Çevrimiçi sohbet içeren web tabanlı uygulamalar iletişim sağlayan -. Bir çok kullanıcılı bir ortamda kullanıcılar arasında genellikle doğrudan ele, ancak anonim Web konferansı daha spesifik bir online servis, yani sık sık tarafından kontrol edilen bir web sunucu üzerinde barındırılan bir hizmet olarak satılır satıcı.

Sesli Sayfam Mobil Tanitimi
SesliSayfam.com mobil girişlerini biraz bahsetme geregi duydum cünku Sesli Sayfamsohbet sitesi yaklasik 1 yil önce yeni bir sistem ile sesli chat sitelerine mobil’den giris yapilmasi icin guzel bir mobil uygulamasi kodlayip Türkiye ve tüm SesliDunya Sevenlerine sunmustu..SesliSayfam Mobil uygulamasi yaklasik 3 ay aktif kalmisti bu zaman icinde herkesin dikkatini cekmisti ve ayni anda da cekemeyenlerin buyuk bir nefret ile nasil mobil uygulamasini seslisayfam dan cökertiriz diye dusunduler ve sonunda basardilar, su an sesli chat sitelerinde hic bir giris yapilmiyor mobil ile, umariz en kisa zamanda seslisayfa sitesi bir yeni uygulama ile sanal dünyasini sevindirir ve seslichat sitelerin userleri giris yaparlar mobil telefonlarindan, apple mobil sesli chat girisleri veAndoid sesli chat girislerini yeniden kodlayip sunulacagi günu sabirsizlikla beklemekteyiz.. sizlere biraz seslisayfam .net sitesinin nerden aldigi sayfam kelimesini anlatalim ..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sesli chat knight online pvp serverler server tanıtımı client indir Knight Online Steam knight online koxp frmtr frmtr knight online