sesli chat

SesliSiteler Yeni

Günümüzde toplumumuzun bir birine kenetlendiği ve kenetlenmesi gerektiği bu günlerde Büyük bir seslisiteler yeni televizyonu açılmalı. Bu televizyon kanalında insanlarla sesli chat edilmeli ve birbirine kaynaştırmalıdır. Ünlülerin çıkıp birbiriyle konuşması yerine halkın içinden isteyen herkesin katılıp fikrini belirtmesi ve bu toplumdan bir birey olduğunu benimsemesi gereklidir. Ancak bu şekilde dostluk ve birbirine anlayış artacaktır.

SesliSiteler Yeni

Sohbet televizyonunda sadece insanların birbiriyle seslisiteler yeni etmeleri sağlanmalıdır. Bunu belki bir sistem, uygulama kurarak herkesin evinde oturduğu yerden telefonuyla kanala bağlanıp orada konuşmalar yapmalı. her kese belirli bir süre verilerek tüm halkın fikirleri birbirine ulaşmalı ve her kesin birlik olması sağlanmalıdır. Bu şekilde ne darbeler nede Fetö gibi teroristler olur. Her kes bilinçli olursa bu gibi insanlar ülkemizde büyüyemez ve daha adım attığı anda tüm milletin haberi olur ve engellenir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sesli Chat sesli chat Seslichat homeko serverlar homeko homeko serverlar pvp serverler pvp serverlar knight online pvp serverler