sesli chat

Süper Şort Modelleri 2017

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte daha rahat ve konforlu giysileri tercih etmeye başladık. Şort şüphesiz ki yaz aylarında tercih ettiğimiz kıyafetlerin başında geliyor. Bahçıvan model şortlar ise yeniden moda oldu. Bir dönemlerin gözdesi olan bahçıvan şortlar birkaç yıldır tekrardan vitrinlerde yerini almaya başlıyor. Altına düz beyaz bir t-shirt ile giyildiğinde dahi şık ve rahat bir kombine kavuşabileceğiniz bahçıvan şortlar şort modelleri arasında en çok tercih edilenler arasında yer alacak gibi görünüyor.

7bd22096

Yalnızca ülkemizde değil, moda dergilerine bakarsanız yurt dışında, özellikle Amerika ve Avrupa’da çok sık tercih edilen bir kombin bu. Birçok ünlü kişileri dahi gündelik hayatta magazin sayfalarında bu şortlar ile görmeniz gayet mümkün. Şort giyiminde dikkat edilmesi gereken şeyler çok basit. Aşırı deseni olmayan, baskılı bluz ya da t-shirtler ile kombin yapabilirsiniz. Salaş bir bluz giyerek ön kısmını şortun içine, arkasını ise dışarıya bırakarak oldukça havalı görüneceksiniz.

en-guzel-kot-sort-modelleri

Genellikle şortların üstüne çizgili desenli bluzlar kullanılmış fakat bana kalırsa bu biraz hazırcılığa kaçış. Yine de eğer kombin işi ile uğraşmak istemiyorsanız dolabınızda çizgili (eğer kilo sorununuz var ise enine değil boyuna çizgili olmasına dikkat edin. Enine çizgiler sizi olduğunuzdan daha kilolu, boyuna çizgiler ise olduğunuzdan daha uzun gösterecektir.) bluz bulundurmanız sizin yararınıza olacaktır. şort modelleri bu sene çok marjinal.

Burdan giriş yapabılırsınız sitemize sesli chat

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sesli Chat sesli chat Seslichat homeko serverlar homeko homeko serverlar pvp serverler pvp serverlar knight online pvp serverler