Adobe Flash Programı

'Flash' forumunda Ritalin tarafından 22 Mayıs 2018 tarihinde açılan konu

 1. Ritalin

  Ritalin Administrator

  Katılım:
  16 Mayıs 2018
  Mesaj:
  80
  Beğeniler:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Grafik Tasarım Uzmanı
  Şehir:
  İstanbul / Avrupa
  Adobe Flash Programı
  Flash programı ilk defa FutureWave firması tarafından Future Splash Animator olarak geliştirilmiş ve daha sonradan Macromedia tarafından satın alınan yazılım 1996 yılında kısaca Macromedia Flash 1.0 olarak adlandırılmıştır. 2005 Yılına kadar farklı gelişim aşamalarından geçen Flash programı, Adobe'un Macromedia'yı satın alması sonucunda Adobe Flash olarak nihai ismine kavuşmuştur.

  Adobe Flash başta internet sitelerinin şekillendirilmesi olmak üzere birçok alanda kullanılıyor. İnternet sitelerini daha aktif bir yapıyla kullanıcıya sunulması, basit web tabanlı oyunlar ve videolar gibi daha birçok alanda Adobe Flash'ı görebilmemiz mümkün. Bugün web tarayıcısı yardımıyla birlikte oynan oyunların da birçoğu yine Flash yazılımıyla desteklenmedir.

  Adobe Flash İndir
  Adobe'un sunduğu Flash yazılımının kendisi lisanslı ve kapalı kaynak koduyla sunulan bir üründür. İnternetteki Flash dosyalarını oynatmak amacıyla sunulan Adobe Flash Player ise tamamen ücretsizdir. Aşağıdaki linki kullanarak Adobe Flash'ı indirmeye başlayarak Adobe Flash üretimine başlayabilirsiniz;

  Adobe Flash'ı İndirmek için Tıklayınız
   

Bu Sayfayı Paylaş