Makale Yaz & Kazan Sistemi ( Anında Satış - Anında Kazan Mantığı )

'Yatırım Araçları' forumunda Todor tarafından 23 Mayıs 2018 tarihinde açılan konu

1. Todor

Todor New Member

Ödül Puanları:
    0
    Selamlar arkadaşlar,

Şuan yürüttüğüm 2 projeyide bırakıp, günümüzün hem revaçta olan hemde tamamen legal olan kategorisine , makale yazım sektörüne girmeyi düşünüyorum.
    Aradığım sistem özellikleri şu şekilde olacak :

* 2 Ayrı kayıt olunabilir üyelik tipi ( yazar - müşteri )
    * Makaleler için ayrı kategorilendirme ( Sağlık, yemek, sektörel vs... )
    * Makalelerin otomatik özgünlük değerlendirmesini yapacak sistem ( satışta olan makaleler hakkında kısa bilgiler sunulacak satış sayfasında. )
    * Yazılan makalenin tüm niteliğine ( düzeltme, silme vs.. ) hem site yöneticisi hem yazar sahip olabilecek.
    * Makale fiyatlandırması kelime bazlı olarak kesinlikle olmayacak. Fiyatı yazar belirleyecek, yönetici uygun görürse değitirebilecek.
    * Satış için ödeme alt yapısı olarak goshoppier kullanılmayı düşünülüyor. Tüm entegreler ona göre yapılmalı.
    * Sistemden üyelere toplu veya tekli bilgilendirme ( bülten ) maili gönderilebilmeli.
    * Tüm işlemlerde, mail bilgilendirme gitmeli yazara, müşteriye ( makalenize talip var, satış yapıldı, yeni makaleniz yayınlandı vs... )
    * Yazarlara şöyle şart koymak istiyorum, her gün aynı kategoride kesinlikle 1'den fazla makale yazamasın. Kategorileri onun için özenle seçeceğim.

Şimdilik temel nitelikleri bu şekilde olacak, tabi detaylandırmaları anlaşılan arkadaşa anlatılacak. Ortalam bütçem 2000-5000 arasında. ( İşin kalitesine göre biraz daha arttırılabilinir. )

Özellikle kurumal yani firma olan üyelerimizden teklif bekliyorum. Teknik destek, özel isteler konusunda da yardımcı olabilmeli muhakkak.

Nakit para dışında takasda düşünen olursa değerlendirebilirim. ( Farklı kategorilerde rehberler için. )

Referanslarınızı, ortalama teslim sürenizi, fiyat bilgilerini bekliyorum.

Saygılarımla.

2. BaritonMedya

BaritonMedya Moderatör

Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Media Creative Content

Şu sistemi kurun da, bir içerik üreticisi olarak ben de dahil olayım size. :) Aktif bir çalışma planı düzenleyelim hocam.Günümüzün kanayan yarası içerik sektörü.

Bu Sayfayı Paylaş